Nike Air Max Thea na sezon 2018

Air Max Thea to pierwszy model butów Nike z kultowej serii, który powstał z myślą o przedstawicielkach płci pięknej. Ten wyjątkowy projekt opracował Dylan Raasch, który znany jest również z wielu innych popularnych modeli obuwia ze stajni Nike. Dedykowane kobietom Air Maxy od razu spodobały się paniom będącym fankami linii zapoczątkowanej w 1987 roku przez Tinkera Hatfielda. Chcesz stylowo uzupełnić swoją garderobę na sezon 2018? Nike Air Max Thea bez cienia wątpliwości uatrakcyjnią twoje codzienne stylizacje i zapewnią całodzienny komfort użytkowania.

Nike Air Max Thea – wygoda na sezon 2018

Dylan Raasch tworząc model Nike Air Max Thea chciał zapewnić kobietom maksimum wygody podczas przemierzenia miejskiej dżungli. Utalentowany projektant uwzględnił w tym projekcie materiałową cholewkę, która świetnie dopasowuje się do stopy i gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza. Przewiewny materiał zestawiono z elementami z tworzywa syntetycznego i naturalnej skóry. W ten sposób Raasch sprawił, że Nike Air Max Thea są lekkie i oferują odpowiedni poziom stabilizacji. W projekcie łatwo zauważyć można dbałość nawet o najmniejsze szczegóły. W tylnej części buta znajdują się subtelne perforacje, dodające sylwetce uroku i usprawniające wentylację. Cholewkę połączono z wykonaną w oparciu o technologię Phylon podeszwą środkową, która odpowiada za absorpcję wstrząsów. Wśród funkcjonalnych rozwiązań technologicznych warto wymienić jeszcze wkładkę Solarsoft. Standardowe wydanie Nike Air Max Thea dostępne jest w szerokie palecie kolorystyk, dzięki czemu model jest w stanie sprostać trendom na sezon 2018.

Nike Air Max Thea Jolie – idealny wybór na sezon 2018

Nike Air Max Thea Jolie to specyficzna wariacja na temat dzieła Dylana Raascha. W tym wydaniu na cholewce wycięto geometryczne kształty, które nadają butom nowoczesnego wyglądu i znacząco wpływają na cyrkulację powietrza. Nie zrezygnowano jednak z najważniejszych rozwiązań, czyli widocznej w podeszwie poduszki gazowej Air-Sole i pianki Phylon w podeszwie środkowej.